INTENSE PEPPER  Eau de Parfum 50  мл
                    
            Цената е валидна до изчерпване на количеството
           
          
            Налични в момента 6
                        Страницата се разглежда от 8 човека
           
                    
              
                95.90лв. / 
49.03€
115.90лв. / 59.26€
                     
               
              
              
              
                            
              
           
                         
            
          
          
          
          
          
          Излезнал през 2014г.,Montale INTENSE PEPPER се характеризира като пикантен, кехлибарен и ориенталски. Представляващ един вълнуващ порив на перуански розов пипер и черен пипер от Мадагаскар, който разкрива прекрасно цветно сърце и оставя богат луксозен аромат на дърво агар от Малайзия, чувствен кедър и скъпоценен кехлибар.
Montale е една от най-ексцентричните парфюмни марки по света. От дълги години парфюмеристът Пиер Монтал е създател на парфюми за саудитското кралско семейство, включващо крале, кралици, принцове и принцеси. Това, което прави парфюмите на Монтал специални, е дървото агар, което е малко познато на Западния свят. Неговите пленителни композиции са направили Montale една от най-признатите марки луксозни парфюми.
Парфюмите Montale са направени от най-ценни сурови материали във високи концентрации. Алуминиевата бутилка е специално разработена, за да гарантира, че парфюмът ще бъде добре съхранен за дълго време на тъмно място, тъй като светлината е основният враг на парфюмите и техните редки аромати.
 
Връхни нотки: лимон, розов пипер, черен пипер
Сърдечни нотки: цветни нотки
Базови нотки: дърво агар, кедър, кехлибар, дъбов мъх, бял мускус
Лансиран през 2014 година